İade Değişim

Satın aldığım ürünü nasıl iade/değişim yapabilirim?

NewNea'dan aldığınız her ürünün üzerinde, denemenize engel olmayacak şekilde etiketleri bulunmaktadır. İadenizi ürünün üzerindeki bu etiketi koparmadan veya tahrip etmeden gönderiniz. İade ve değişim için ürünün mevcut durumunu gösteren fotoğrafları tarafımıza iletmeniz gereklidir.Tüm işlemler yurt dışında yapılmaktadır.

İade,değişim ve iptal nasıl yapılır.?

NewNea''dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren hemen 2 iş gün içerisinde bizimle iletişime geçerek aynı gün içinde süreci başlatmanız önemli. İade paketiniz bize ulaştıktan sonra 14 gün içinde para iadesi yapılmış olur.Genelde çok daha kısa sürede oluyor. Sipariş sonrası 24 saat içinde iptal edebilirsiniz. Sonrasında işlemler başlamış oluyor.Elinize geçer geçmez beklemeden iade sürecini başlatın lütfen..

Nasıl iade edebilirim?

İade sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve orijinal paketleri ile iadesi şarttır. İade gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de iade edilmelidir.Yolda olan bir ürün için iade ve iptal mümkün değildir.Ancak size ulaştıktan sonra iade işlemi yapabilirsiniz.

İade masrafı kime aittir.?

Alıcılara aittir.

İade değişim işleminde kargolama nasıl oluyor?

İadenizin daha düşük bir posta masrafıyla bize ulaşması için PTT yi kullanmanızı tavsiye ederiz.Kargo takip numarası olmak koşuluyla bizim vereceğimiz iade adresine yollamanız gerekli.Bizden bilgi almadan paketi geri kargolamayın. Elbette kullanacağınız posta şirketi sizin seçimiz

Para ne zaman bana geri iade edilir?

İade süresi dolan,etiketsiz, kullanılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş yada hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmez. Size karşı ödemeli olarak geri gönderilir.

Ürünün bize ulaşmasını takiben, yetkililerimizce yapılacak incelemelerin ardından kullanımdan kaynaklanan bir hata tespit edilmediği takdirde, ürün bedeli hesabınıza veya kartınıza iade edilecektir.

Onaylanan ürünlerin ücret iadesi ürün bize ulaşır ulaşmaz kontrol edilip size yapılır. Bundan sonraki süreç bankanızla alakalıdır. Hızlı teslimat seçeneği ile verilen siparişlerde hızlı teslimat hizmet ücreti iade edilmemektedir.

Değişim nasıl yapılır?

Değişim talebi hangi ürün ile değiştirilmesini istediğinizi bize mesajınızda belirtmeniz sonrasında arada oluşabilecek fiyat farkı konusunda sizi yönlendireceğiz.