Kargo Teslimat

Teslimat: 4-26 gün aralığında tamamlanıyor. Sipariş sırasında seçenekleri daha detaylı görebilirsiniz. Ortalama bir sürede teslim ediliyor. Siparişiniz sonrası hemen işlemlere başlıyoruz. Elimizden geldiği kadar hızlı teslimat yapmak için çabalıyoruz endişe etmeyin.

Takip numarası Mail ve SMS olarak size yollanıyor.

Normal teslimat: (4-26 gün) Ortalama bir sürede teslim ediliyor ama planlarınızı tüm süreleri dikkate alarak yapın lütfen. Bayram vb. tatiller bu süreyi değiştirmektedir. Ancak normal şartlarda bu süreler içinde teslim edilmektedir. Ödemeniz sonrası hemen işlemlere başlıyoruz.


ÜRÜNLERİMİZ DÜNYANIN HER YERİNE TESLİM EDİLMEKTEDİR. Birkaç ülke hariç ücretsiz Teslimat seçeneği her ülkede geçerlidir.


Siparişimin durumunu nasıl öğrenirim?
Siparişiniz sistemimize düştüğü anda size bir sipariş onay e-postası göndeririz, siparişiniz kargoya verildiği anda ikinci bir e-posta ile siparişinizin yola çıktığını haber veririz. Bu e-postada sizinle kargo takip bilgilerini de paylaşırız.
Siparişimi nasıl iptal edebilirim?
Sipariş onay maili geldikten sonra fikrinizi değiştirmeniz halinde kargoya verildi maili gelmeden önce bizimle newneamail@gmail.com e-posta adresimiz üzerinden irtibata geçtiğiniz takdirde siparişinizin sistemden iptalini sağlarız.

Siparişimi iade edebilir miyim?

Herhangi bir sebepten ötürü siparişinizi iade etmek istemeniz halinde ürün size ulaşır ulaşmaz, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak göndererek iadenizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizlerin istekleri ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan, kişiselleştirilmiş ürünleri (lazer kazıma yöntemi ile kişiselleştirilmiş, kişiye özel ölçü çalışılmış, kişiye özel isim,harf,doğum tarihi vb. bilgiler doğrultusunda tasarlanmış ürünler) iade alamamaktayız. Ürünler iadesi için bizden alacağınız onay sonrası size mail ile yollayacağımız adrese iade edebilirsiniz.

Ücret iadesi ne zaman yapılır?

Ürün elimize geçer geçmez iade işlemi başlatıyoruz. Sonrasında en geç 14 gün içinde ücret kartınıza yansımış olur