Sık Sorulan Sorular

Taksit var mı

256 SSL güvenli ödeme alt yapısı.Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage kredi kartları ile taksitli olarak ödeme alınabilmektedir. Böylece 7 bankaya ait bütün kredi kartları ile taksitli olarak ödeme alabilirsiniz.

İade değişim

NewNea''dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren hemen aynı gün içerisinde bizimle iletişime geçerek aynı gün içinde süreci başlatmanız önemli. İade paketiniz bize ulaştıktan sonra 14 gün içinde para iadesi yapılmış olur.Genelde çok daha kısa sürede oluyor. Sipariş sonrası 24 saat içinde iptal edebilirsiniz. Sonrasında işlemler başlamış oluyor.Elinize geçer geçmez beklemeden iade sürecini başlatın lütfen..

Hangi ödeme yöntemi var

Sipariş sırasında Kredi kartı veya Banka kartı ile ödemenizi tamamlayabilirisiniz.Banka kartı ile yapılan ödeme havale-eft gibi olacaktır. 12 taksit imkanı ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Kapıda ödeme var mı

Şu an sadece sitemizin iyzico güvenceli sanal ile ödeme kabul ediyoruz.Buşekilde virüsün en hızlı yayılmasına neden olan para alışverişinden hem sizihem kargo kuryesini koruyoruz. Kapıda ödeme sistemini de sizlere önermiyoruz.

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim

Yola çıkmış olan paket için adres değişkliği mümkün değildir..Alışveriş sırasında belirlediğini adres geçerli kalacaktır.

Kargo ücreti ne kadar

Siparişiniz kargo ücretsiz olarak size teslim ediliyor

Yurtdışına teslimatınız var mı

NewNea.com aracılığıyla verilen siparişlerin teslimatı, tüm dünya ya ücretsiz kargo ile yapılmaktadır

Siparişimi hangi posta şirket ile teslim edecek

Siparişleriniz Türkiye'nin en yaygın lojistik ağına sahip olan ARAS KARGO ile teslim edilecektir.Başka ülkelerde ki teslimatlar,o ülkelerin ulusal posta şirketleri tarafından yapıalcaktır.

Paketin içi görünüyor mu

Hayır görünmüyor. İçinde ne olduğunu da yazmıyoruz. Güvenliğiniz biçim için önemli. Sipariş ettiğiniz ürün size teslim edilecektir. Gönderilmeden önce kontrol ediliyor.

Aldığım ürün hangi saatlerde teslim edilecek

Ürünler Aras Jargo tarafından, mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) yapılmaktadır.

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu

Üzülerek belirtiriz ki resmi tatil günlerinde posta şirketleri teslimat yapmamaktadır.

Takip numarasını nasıl alabilirim

Siparişiniz yola çıktıktan sonra tarafınıza bilgilendirme mesajı SMS ve MAIL yolu ile iletilir.

Sorularınızı bize yazın